حمایت های ذیل قانون – تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی - توانمندسازی شرکت های دانش بنیان – حمایت از اخذ استانداردها و جوایز

تسهیلات و خدمات توانمندسازی در قالب خدمات حمایتی از اخذ استانداردها و کسب جوایز برای شرکت های دانش بنیان از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی ارائه می شود.

توانمندسازی شرکت های دانش بنیان حمایت از اخذ استانداردها و جوایز

تامین منابع مالی، تنها یکی از چالش های شرکت های دانش بنیان به ویژه شرکت های دانش بنیان نوپا است.

اغلب کارآفرینان و شرکت های دانش بنیان نوپا، در زمینه مسائل مدیریتی شامل مدیریت کلان کسب و کار، مدیریت منابع انسانی، مدیریت مالی و ... نیز نیازمند توسعه و توانمندسازی هستند. از این رو صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای اجرای ماموریت خود و کمک به تحقق اقتصاد دانش بنیان در کنار ارائه تسهیلات مالی به شرکت های دانش بنیان، خدمات توانمندسازی را نیز در بسته حمایت های خود قرار داده است. دفتر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف توسعه رقابت پذیری شرکت های دانش بنیان در سطح ملی و بین المللی با استفاده از نظرات مشاوران تخصصی اقدام به ارائه مشوق ها و تسهیلات توانمندسازی می کند.

پورتال توانمندسازی:

شرکت های دانش بنیان با ورود به پورتال توانمندسازی به آدرسcbd.nsfund.ir  می توانند برای دریافت خدمات توانمندسازی از صندوق نوآوری و شکوفایی، اقدام کنند.

ویژگی اصلی این پورتال ارائه خدمات مختلف و فراهم کردن بسترهایی برای ارتباط دو طرفه با شرکت های دانش بنیان است.

حمایت از اخذ استانداردهای ملی و بین المللی توسط شرکت های دانش بنیان:

صندوق نوآوری و شکوفایی با توجه به اهمیت دریافت استانداردهای ملی و بین المللی توسط شرکت های دانش بنیان و حضور آن ها در جوایز ملی و بین المللی مرتبط با توسعه فناوری و نوآوری، تسهیلات بلاعوضی را با شرایط ویژه به شرکت های دانش بنیان جهت دریافت استانداردها و جوایز ارائه می نماید.

به اطلاع شرکت های دانش بنیان می رساند، خدمات جدید حمایت از مشاوره و اخذ استانداردهای ملی و بین المللی دفتر توانمندسازی در سال 1396 آغاز شده است. با مراجعه به پورتال توانمندسازی در لینک زیر: http://cbd.nsfund.ir/competitive-infrastructure/ اقدام به ثبت نام و انتخاب مشاور و شرکت گواهی دهنده نمائید. درصورت بروز هرگونه سوال، به بخش سوالات متداول مراجعه و یا به tavanmandsazi@nsfund.ir   ایمیل بزنید. پاسخگویی تلفنی بخش حمایتی استانداردها و مجوزها : صرفا روزهای یکشنبه و چهارشنبه ساعت 10-12 و 15-16 می باشد.

حمایت از حضور شرکت های دانش بنیان در جوایز ملی و بین المللی:

بهره وری در سازمان دهی صنایع هر کشوری از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. لذا بررسی عواملی که می تواند زمینه مناسب برای رقابت در میان عاملان اقتصادی، جهت رقابتی تر شدن فعالیت شرکت ها درصنعت و بازارها را ایجاد نماید، ضروری می باشد. رقابت پذیری بعنوان ابزاری برای رسیدن به رشد مطلوب اقتصادی و توسعه پایدار در هر کشوری محسوب می گردد و با توجه به ضعف ساختار و عمکرد بنگاه های اقتصادی در صنعت کشور، شناخت فاکتورهای اثر گذار، درجه بندی آنها و بدست آوردن جایگاه در بازارهای جهانی را تسهیل می نماید. حضور شرکت های دانش بنیان در جوایز به شناخت وضعیت موجود و رقابت پذیری آن ها در سطح ملی و بین المللی کمک می نماید. دفتر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی جهت توانمندسازی و ارتقای کیفی شرکت های دانش بنیان برای حضور شرکت های دانش بنیان در جایزه مدیریت فناوری و نوآوری و جشنواره بهره وری تسهیلات حمایتی درنظر گرفته است.

منبع: صندوق نوآوری و شکوفایی

مدارک عنوان شده از طرف ارائه کننده خدمت

حمایت های ذیل قانون

برو بالا