درباره ما

هلدینگ خدمات فناوری و دانش بنیان با سابقه ای بیش از 10 سال در عرصه فناوری ملی و بین المللی و با توجه به نیازمندیهای شرکت های فناور و دانش بنیان و در راستای ارائه خدمات منحصربفرد و هدفمند، سامانه ای تحت عنوان سامانه خدمات فناوری و دانش بنیان آوند را جهت استفاده علاقمندان طراحی و پیاده سازی نموده است.

سامانه خدمات فناوری و دانش بنیان حلقه اتصالی میان درخواست‌کنندگان و ارائه‌کنندگان خدمات فناوری است که افزایش بهره‌وری ملی و توسعه اقتصاد دانش بنیان را با شبکه‌سازی میان نیازها و خدمات ارائه شده پی‌می‌گیرد. سامانه در مرحله اول، پیوند میان شرکت های دانش بنیان(که در واقع درخواست کننده خدمات هستند) و سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی (که ارائه کننده خدمات می باشند) را رصد، ایجاد و مدیریت می‌نماید.

شرکت های دانش بنیان و فناور می‌توانند با ثبت نام در این سامانه و تکمیل اطلاعات مجموعه خود، نسبت به نیازمندی مجموعه شان، اقدام به درخواست خدمات موجود در سامانه نمایند. درخواست مربوطه بررسی و طبق فرآیند ایجاد ارتباط انجام خواهد گرفت.

سازمان‌های ارائه کننده خدمات مختلف می‌توانند با ثبت نام  در سامانه، خدمات و حمایت های خود را از بخش فناور و دانش بنیان با انتخاب گزینه های پیش فرض اعلام نموده و در صورت نیاز و تعاملات لازم، به بخش های مختلف از سامانه در قالب پنل مدیریتی سازمان دسترسی داشته باشند.

امید است با تلاش همکاران این مجموعه، خدمات ارائه شده مورد استفاده کاربران گرامی قرار گیرد.

برو بالا